آیا بیمه هزینه کاشت دندان را پوشش می دهد؟

به طور کلی ، ایمپلنت های دندانپزشکی در حال حاضر تحت پوشش بیمه دندانپزشکی نیستند . بسته به برنامه بیمه و یا علت ریزش دندان ممکن است پوشش تحت برنامه پزشکی شما ممکن باشد . سؤالات مفصل در مورد نیازهای فردی شما و چگونگی ارتباط آنها با بیمه باید با دندانپزشک و ارائه دهنده بیمه شما در میان گذاشته شود .

چه چیزی در دریافت ایمپلنت دندان وجود دارد؟
اولین قدم در فرآیند کاشت دندان ، تهیه یک برنامه درمانی اختصاصی است. این طرح نیازهای خاص شما را برطرف می کند و توسط تیمی از متخصصان که در جراحی دهان و دندانپزشکی ترمیمی بصورت ویژه آموزش دیده و با تجربه هستند تهیه شده است. این رویکرد تیمی مراقبت هماهنگ را براساس گزینه کاشت کاشت که برای شما مناسب است فراهم می کند.

در مرحله بعد ، کاشت ریشه دندان که یک پست کوچک از تیتانیوم است ، در سوکت استخوانی دندان از دست رفته قرار می گیرد. در حالی که استخوان فک بهبود می یابد ، در اطراف پست فلزی کاشته شده رشد می کند و آن را به طور ایمن در فک لنگر می زند. روند بهبودی می تواند از شش تا 12 هفته طول بکشد.

قراردادن دارایی Override
پس از اتصال ایمپلنت به استخوان فک ، یک اتصال دهنده کوچک - به نام abutment - به آن وصل شده است تا دندان جدید را ایمن نگه دارد. برای ساخت دندان یا دندان جدید ، دندانپزشک شما از دندانهای شما برداشت می کند و الگوی نیش شما (که همه دندان های شما ، نوع و نوع آرایش آنها را ضبط می کند) ایجاد می کند. دندان یا دندان جدید مبتنی بر این مدل است. دندان جایگزینی که تاج نامیده می شود ، سپس به اباتمنت وصل می شود.
به جای یک یا چند تاج فردی ، ممکن است برخی از بیماران ضمیمه هایی را در کاشت قرار دهند که یک پروتز قابل جابجایی را حفظ و پشتیبانی کند.
دندانپزشک شما نیز با رنگ دندانهای جدید دندانهای طبیعی شما مطابقت خواهد داشت. از آنجا که ایمپلنت در داخل استخوان فک ایمن است ، دندانهای جایگزین دقیقاً مانند دندانهای طبیعی خود به نظر می رسند ، احساس و عملکرد می کنند
بیشتر افرادی که ایمپلنت دندانی دریافت کرده اند می گویند که ناراحتی بسیار کمی در این عمل وجود دارد. در طی روش می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد و بیشتر بیماران گزارش می کنند که کاشت دردها نسبت به کشیدن دندان درد کمتری دارد .
قراردادن دارایی Override
بعد از کاشت دندان ، درد خفیف را می توان با داروهای بدون نسخه مانند Tylenol یا Motrin درمان کرد.
چگونه می توان از کاشت دندان مراقبت کرد؟
کاشت دندان به همان دندانهای واقعی احتیاج دارد ، از جمله مسواک زدن ، نخ دندان ، شستشو با دهانشویه ضد باکتری و معاینات منظم دندان

خواندن 1774 دفعه