بخش تخصصی بلیچینگ

بلیچینگ دندان یکی از راه کار های عملی در سفید کردن  می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. افراد بسیاری برای داشتن دندان های زیبا و تغییر رنگ در دندان ها با انجام بلیچینگ برروی دندان های خود رنگ مطلوبی را برای دندان های خود ایجاد می کنند. رنگ دندان‌ها به مرور زمان و با افزایش سن تغییر می کند . این رنگ بد دندان در اثر نفوذ  رنگ دانه ها به ساختار لوله ای شکل مینا و تغییر مواد معدنی عاج صورت می‌گیرد و موجب ایجاد رنگ زرد در دندان می شود. بسیاری از افراد نیز به دلایل مادرزادی دارای رنگ مناسبی در دندان نمی باشند . از آن جائی که سفیدی دندان‌ها به طور ناخود آگاه نشانه‌ای از جوانی و زیبایی بر شمرده می‌شود و در زیبایی فرد تاثییرات بسیاری دارد ، همواره سفید کردن دندانها که در علم پزشکی به آن بلیچینگ نیز گفته میشود ، از محبوبیت برخوردار بوده است. این نکته قابل ذکر است که بلیچینگ دندان برروی دندان های روکش شده و همچنین روکش ایمپلنت دندان قابل انجام نمی باشد.

یکی از بزرگترین سرمایه های هر فرد ،داشتن لبخندی است که دندان های اورا زیبا و طبیعی جلوه دهد.وقتی دندان ها تغییر رنگ پیدا کنند و بد شکل ونامرتب باشند ،فرد به طور آگاهانه تلاش می کند تا از خندیدن اجتناب کند و دندان هایش را بپوشاند.اصلاح این نوع مشکلات دندانی می تواند علاوه بر تغییرات ظاهری اثرات روانی زیادی بر بیمار بگزارد که از جمله آنها می توان افزایش اعتماد به نفس رانام برد .طراحی و ترمیم لبخند یکی لز تحسین بر انگیز ترین خدماتی است که دندانپزشک می تواند به بیمارش ارائه دهد،در این مرکز بلیچینگ با دستگاه ZOOM به همراه جرمگیری رایگان انجام می پذیرد.
تمامی خدمات دندانپزشکی که در این مرکز انجام می پذیرد دارای ضمانت از 6ماه تا 3سال می باشد که با توجه به نوع درمان متغیر بوده و ایمپلنت همراه با گرانتی مادام العمر می باشد.

خواندن 7775 دفعه