برای افراد سیگاری کدام نوع لمینیت مناسب است؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

برای افراد سیگاری کدام نوع لمینیت مناسب است ؟

اگرچه که سیگار گشیدن اثرات مخربی روی دندان های شما دارد و باعث ایجاد لکه های تیره و زرد رنگ بروی دندان ها می شود اما اصولا این عواقب در مورد سیگار کشیدن نادیده گرفته می شود .و هرچه مدت زمان سیگار کشیدن شما طولانی تر شود لکه های شما تیره تر خواهد شد ،اگرچه خود نیکوتین به تنهایی بی رنگ است اما در معرض هوا به رنگ زرد درمی اید و باعث زردی دندان هایتان می شود، یکی از راه های از بین بردن تیرگی و زردشدگی دندان ها استفاده از مواد سفید کننده مانند بلیچینگ است، اما ایرادی که به این مواد وارد است این است که حتی قوی ترین و موثر ترین مواد سفید کننده هم نمی توانند تیرگی دندان های شما را کاملا از بین ببرند ،به همین دلیل به افراد سیگاری روکش های دندان (لمینیت) را پیشنهاد می کنیم زیرا کاملا لکه های دندان را می پوشانند و درمانی صد در صدی برای دندان های شماست.

انواع لمینیت ها

لمینیت ها به دودسته ی ونیر لمینیت(نوع سرامیکی) و ونیر کامپوزیت تقسیم می شوند که نوع کامپوزیتی ان بدون هیچ گونه تراشی روی دندان قرار می گیرد اما درنوع سرامیکی آن دندان ها حدود1 میلی متر تراش می خورند. اما کدام لمینیت برای افراد سیگاری مناسب است ؟

لمینت های سرامیکی یعنی ونیر لمینیت به دلیل تراش دادن دندان ها باعث می شوند که لکه های روی دندان شما کاملا از بین بروند و همچنین چون جنس آنها از سرامیک است مقاومت بالاتری نسبت به کامپوزیت دارند و در برابر دود سیگار دیرتر تغییر رنگ می دهد. ونیر لمینیت برای بیماران اهل دخانیات حدود 4تا5 سال  و برای سایرین حدود 8 سال ماندگاری دارد . اما پیشنهاد ما به افراد سیگاری برای اینکه دوام لمینیت های خود را بالا ببرند این است که هنگام لمینیت از دکتر خود درخواست گارد نایت بکنند ،گارد نایت محافظ شیشه ای ژله ای است که می  توانید قبل از سیگار کشیدن از ان استفاده کنید تا دندان های شما دربرابر دود مستقیم قرار نگیرد.و عمر مفید لمینیت شما را بالا ببرد.

خواندن 1004 دفعه

موارد مرتبط

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.